• موقعیت مکانی
    کارخانه: کیلومتر ۶ جاده کرج
  • برنامه کاری
    ۸ صبح تا ۵ عصر
  • مشاوره رایگان
    ۸۸۰۶۶۰۸۱-۴
معرفی شرکت
شرکت صنعتی ساختمانی کوپال به عنوان شرکتی بسیار خوش نام و برجسته در تولید سازه ها و اسکلت های فولادی کشور شناخته شده است. آغاز فعالیت این شرکت عملا از سال ۱۳۳۸ بوده که منجر به ثبت شخصیت حقوقی کوپال در سال ۱۳۷۰ گردیده. این شرکت با بیش از نیم قرن سابقه درخشان، افتخار دارد که به عنوان سازنده برتر سال ۱۳۹۳ همچنان با تکیه بر اصول و حفظ ارزش های سازمانی خود در این صنعت به فعالیت خود ادامه دهد. کارخانه این شرکت با استفاده از ماشین آلات به روز، و همچنین توان تولید بیش از ۱۶۰۰۰ تن در سال براساس شیوه های مدرن ساخت اسکلت فلزی و تولید سازه های فولادی سبک و سنگین را در دستورکار دارد.
محوری ترین عامل خوشنامی و رضایت مشتریان این شرکت ، حفظ کیفیت و تعهد به اخلاقیات حرفه ای بوده است، که این مهم نتیجه مستقیم ساختار پایش مستمر و سیاست گذاری های کلان مدیریت این شرکت می باشد وخوشبختانه شرکت کوپال توانسته است به صورت عملگرا الگوی تجربی جدیدی از مدیریت کیفیت را در کنار افزایش بهره وری معرفی نماید. امید آن است که شرکت صنعتی ساختمانی کوپال بتواند درکنار سایر متخصصان صنعت ساختمان، گامی هرچند کوچک در جهت اعتلای صنعت کشور بردارد.
تاریخچه
شرکت صنعتی ساختمانی کوپال، در سال ۱۳۳۸ به نام کارگاه صنعتی کوپال توسط میرشجاع صفای تولمی معروف به (میرشجاع صفایی) به صورت حقیقی تاسیس شد.
پس از تلاش شبانه روزی در سال ۱۳۷۰تحت عنوان شرکت صنعتی ساختمانی کوپال به شخصیت حقوقی تبدیل گردید. طی دوران بیش از نیم قرن فعالیت صادقانه و مبتکرانه توانسته این مجموعه صنعتی را به کارخانه بزرگی با وسعت 65 هزار مترمربع با سالن های تولید و ساختمان های اداری متعدد تبدیل نماید.
این شرکت در حال حاضر دارای صدها کارگر و متخصص و مهندس با تجربه می باشد.

شعار این شرکت : تنها راه رسیدن به خودکفایی ، تولید با کیفیت استاندارد است .